5 dobrých důvodů proč Hlobil

Postele, nábytek a další doplňky z masivu vyrábíme od roku 1994 a snad si i Vy dnes svou novou postel nebo skříň vyberete u mne. Třeba ji pro Vás celou vyrobím sám, třeba bude nutné zapojit i další zručné ruce a třeba ji od A do Z připraví někdo ze zaměstnanců. Tak jako tak, ručím za kvalitu a osobně garantuji, že budete spokojeni! A to nejen dnes, ala i za týden, měsíc nebo deset let.

Nekompromisní kvalita spojů

Běžte do obchodu a vyhlédněte si nějakou postel. Dojděte k ní, nadzvedněte matraci v jakémkoliv jejím rohu a podívejte se, jak je bočnice uchycena k čelu. S největší pravděpodobností uvidíte nějaký typ dvoudílného kovového závěsu přišroubovaného k bočnici a čelu. V horším případě bude bočnice přitažena šroubem skrz čelo. Tak tohle neděláme!

Ručím za kvalitu a v případě postelí tak i za to, že budou dlouhodobě pevné, stabilní a nevrzající. Nosné části postelí proto poctivě kolíkujeme a čepujeme. Čepy jsou pak pevně přitaženy válečkovými excentry.

Spoje nosných částí kolíkujeme a čepujeme

Rozměry na míru

Postele i ostatní nábytek nabízíme ve standardizovaných rozměrech. Tím Vás ale rozhodně nechceme nijak omezovat. Pokud budete chtít, upravíme rozměry podle požadavku. Je ale fér připomenout, že zásadnější úpravy mohou mít vliv na výslednou cenu.

Materiál i odstín moření na míru

Veškeré produkty vyrobíme z materiálu a v odstínu dle vašeho výběru. Jednotlivé odstíny a materiál si můžete prohlédnout na samostatné straně.

Vzorky moření

Sestavení na místě

Složit postel nebo skříň není příliš složité. Přesto Vám to může dát trochu víc zabrat, pokud jste něco podobného dosud nedělali. Proto nabízím možnost sestavení na místě. Stačí k zakoupenému nábytku přikoupit i montáž a nic Vás nepřekvapí.  

Montáž postele a nábytku na místě

© 2012-2023 Pavel Hlobil | Tvorba webových stránek carl.cz