Sklápěcí postel SKL 1 VKPT ve skříni

Sklápěcí postel s luxusním sklápěcím mechanismem a pevným roštem se 45 lamelami šíře 25 mm (trioflex).
Cena:
Cena včetně DPH: 24495 Kč
Celkem DPH: 4251 Kč
Montáž

Falešná podlaha

Přídavné kotvení do stěny

Moření:

Materiál:

Popis produktu

Sklápěcí postele plnohodnotně nahrazují klasické postele a navíc ušetří hodně místa ve Vašem bytě. Nabízejí přitom vysoký komfort spaní a pohodlí. Díky sklápění a zajímavému variabilnímu provedení lze  umístit ve kterékoli místnosti bytu včetně obývacího pokoje.

Sklápěcí mechanismus SKL 1 VKPT

Luxusní sklápěcí mechanismus s lamelami 25 mm uloženými ve výkyvných kaučukových pouzdrech (po třech lamelách v pouzdře). Výztuha a popruh proti přetížení. Vhodný pro všechny typy matrací určených k polohování ( latex ). Splňuje nejvyšší nároky zdravého spaní.

Rošt

Lamelový - 45 lamel,  25 mm - flexibilní pryžová pouzdra. Pevný - bez polohování.

Vyklápěcí mechanismus je ukotven do podlahy a tím je zajištěna dlouhá životnost a bezchybný provoz sklápění. V případě horší pevnosti podlahy, (např. podlahové vytápění), doporučujeme zdvojené dno do skříně (falešná podlaha). Dno se spojí s korpusem a ukotví do stěny pomocným kotvením. Shora uvedené ceny platí pro lamina v ceně do 1 350,- Kč bez DPH/kus, při ceně lamina od 1 351,- Kč do 1 800,- Kč bez DPH/kus, se připočítává + 5%, při ceně lamina nad 1 800,- Kč bez DPH/kus, spočítáme cenu na dotaz.

Výroba atypických rozměrů + 15% k ceně standardního rozměru

Rozměr lehací plochy: 200 x 90

Rozměr skříně: 221 x 110 x 50

© 2012-2019 Pavel Hlobil | Tvorba webových stránek carl.cz