Sklápěcí postel SKL 1 VKPP ve skříni

Luxusní sklápěcí mechanismus s polohovacím lamelovým roštem se 30 lamelami šíře 36 mm.
Cena:
Cena včetně DPH: 26155 Kč
Celkem DPH: 4539 Kč
Montáž

Falešná podlaha

Přídavné kotvení do stěny

Moření:

Materiál:

Popis produktu

Sklápěcí postele plnohodnotně nahrazují klasické postele a navíc ušetří hodně místa ve Vašem bytě. Nabízejí přitom vysoký komfort spaní a pohodlí. Díky sklápění a zajímavému variabilnímu provedení lze  umístit ve kterékoli místnosti bytu včetně obývacího pokoje.

Sklápěcí mechanismus SKL 1 VKPP

Luxusní sklápěcí mechanismus s lamelami 36 mm uloženými ve výkyvných kaučukových pouzdrech (po dvou lamelách v pouzdře), s integrovaným polohovánim hlavy a nohou. Výztuha a popruh proti přetížení. Vhodný pro všechny typy matrací určených k polohování ( latex ). Splňuje nejvyšší nároky zdravého spaní.

Rošt

Lamelový - 30 lamel,  36 mm - flexibilní pryžová pouzdra, polohování hlava/nohy.

Vyklápěcí mechanismus je ukotven do podlahy a tím je zajištěna dlouhá životnost a bezchybný provoz sklápění. V případě horší pevnosti podlahy, (např. podlahové vytápění), doporučujeme zdvojené dno do skříně (falešná podlaha). Dno se spojí s korpusem a ukotví do stěny pomocným kotvením. Shora uvedené ceny platí pro lamina v ceně do 1 350,- Kč bez DPH/kus, při ceně lamina od 1 351,- Kč do 1 800,- Kč bez DPH/kus, se připočítává + 5%, při ceně lamina nad 1 800,- Kč bez DPH/kus, spočítáme cenu na dotaz.

Výroba atypických rozměrů + 15% k ceně standardního rozměru

Rozměr lehací plochy: 200 x 90

Rozměr skříně: 221 x 110 x 50

© 2012-2019 Pavel Hlobil | Tvorba webových stránek carl.cz