Sklápěcí postel SKL 1 VN bez skříně

Sklápěcí postel s lamelovým roštem. 21 lamel šíře 53 mm uložených v plastových výkyvných pouzdrech.
Cena:
Cena včetně DPH: 8385 Kč
Celkem DPH: 1455 Kč
Montáž

Falešná podlaha

Přídavné kotvení do stěny

Popis produktu

Sklápěcí mechanismus SKL 1 VN

Sklápěcí mechanismus lamelový. 21 kusů lamel 53 mm uložených ve výkyvných plastových pouzdrech. Vhodný pro všechny typy matrací určených na lamelové rošty, včetně latexových. Splňuje vysoké nároky zdravého spaní.

Rošt

Lamelový - 21 lamel,  53 mm - výkyvná plastová pouzdra. Pevný - bez polohování.

Postele se sklápěcím mechanismem SKL 1 VN s vertikálním sklápěním ( na výšku ) s lamelovými rošty, jednolůžko 200 x 90 cm. Možnost výroby atypických rozměrů dle přání zákazníka. Jsou konstruovány jako samostatné postele pro zabudování zákazníkem do vlastních  skříní, vestavěných skříní, výklenků, za vertikální žaluzie, závěsy nebo zakomponovat do pokojových sestav. Jsou zcela nezávislé a nabízí vysoký standard splňující nejnáročnější požadavky na zdravé spaní a odpočinek. V nabídce jsou všechny typy kvalitních lamelových roštů včetně polohovacích. 

Vyklápěcí mechanismus je ukotven do podlahy a tím je zajištěna dlouhá životnost a bezchybný provoz sklápění. V případě horší pevnosti podlahy, (např. podlahové vytápění), doporučujeme zdvojené dno (falešná podlaha). Dno se spojí s korpusem a ukotví do stěny pomocným kotvením. Shora uvedené ceny platí pro lamina v ceně do 1 350,- Kč bez DPH/kus, při ceně lamina od 1 351,- Kč do 1 800,- Kč bez DPH/kus, se připočítává + 5%, při ceně lamina nad 1 800,- Kč bez DPH/kus, spočítáme cenu na dotaz.

Výroba atypických rozměrů + 15% k ceně standardního rozměru

 

 

 

 

 

 

© 2012-2019 Pavel Hlobil | Tvorba webových stránek carl.cz