Sklápěcí postel SKL 1 VKPT bez skříně

Sklápěcí postel s luxusním sklápěcím mechanismem a pevným roštem se 45 lamelami šíře 25 mm (trioflex).
Cena:
Cena včetně DPH: 10670 Kč
Celkem DPH: 1852 Kč
Montáž

Falešná podlaha

Přídavné kotvení do stěny

Popis produktu

Sklápěcí mechanismus SKL 1 VKPT

Luxusní sklápěcí mechanismus s lamelami 25 mm uloženými ve výkyvných kaučukových pouzdrech (po třech lamelách v pouzdře). Výztuha a popruh proti přetížení. Vhodný pro všechny typy matrací určených k polohování ( latex ). Splňuje nejvyšší nároky zdravého spaní.

Rošt

Lamelový - 45 lamel,  25 mm - flexibilní pryžová pouzdra. Pevný - bez polohování.

Jednolůžková postel SKL 1 VKPT, 200 x 90 cm s lamelovým roštem. Možnost výroby atypických rozměrů dle přání zákazníka. Postele jsou konstruovány jako samostatné pro zabudování zákazníkem do vlastních  skříní, vestavěných skříní, výklenků, za vertikální žaluzie, závěsy nebo zakomponovat do pokojových sestav. Jsou zcela nezávislé a nabízí vysoký standard splňující nejnáročnější požadavky na zdravé spaní a odpočinek. V nabídce jsou všechny typy kvalitních lamelových roštů včetně polohovacích.

Vyklápěcí mechanismus je ukotven do podlahy a tím je zajištěna dlouhá životnost a bezchybný provoz sklápění. V případě horší pevnosti podlahy, (např. podlahové vytápění), doporučujeme zdvojené dno (falešná podlaha). Dno se spojí s korpusem a ukotví do stěny pomocným kotvením. Shora uvedené ceny platí pro lamina v ceně do 1 350,- Kč bez DPH/kus, při ceně lamina od 1 351,- Kč do 1 800,- Kč bez DPH/kus, se připočítává + 5%, při ceně lamina nad 1 800,- Kč bez DPH/kus, spočítáme cenu na dotaz.

Výroba atypických rozměrů + 15% k ceně standardního rozměru

 

 

 

 

 

 

 

© 2012-2019 Pavel Hlobil | Tvorba webových stránek carl.cz