Dvojpostele se skříní SKL 2 VKPT

Luxusní sklápěcí mechanismus s pevným lamelovým roštem s 2 x 45 lamelami šíře 25 mm.
Cena:
Cena včetně DPH: 31020 Kč
Celkem DPH: 5384 Kč
Montáž

Falešná podlaha

Přídavné kotvení do stěny

Moření:

Materiál:

Popis produktu

 

Sklápěcí postel pro každodenní používání.Kvalitní sklápěcí (výklopné) dvojlůžko pro každodenní používání, komfortem a možnostmi úplně nahradí klasickou postel.
Maximální pohodlí bez kompromisů. Postel splňuje všechny zdravotní, ergonomické a hygienické požadavky, včetně vzdušného uložení matrací.
Větrání matrace zespodu zajišťuje její uložení na lamelách. Pod matrací se díky tomu nehromadí vlhkost, co je účinnou prevencí proti tvorbě plísní a případnému množení roztočů. Matraci nemusíte vyndávat a větrat, větrá se každou noc, zatímco Vy pohodlně spíte.

 

Vyklápěcí  mechanismus SKL 2 VKPT  je  ukotven  do  podlahy a  tím  je  zajištěna  dlouhá  životnost  a  bezchybný provoz sklápění. V případě horší pevnosti podlahy používáme pomocné kotvení do stěny. Pokud nelze připevnit kotvící kříž do podlahy, doporučujeme zdvojené dno do skříně (falešná podlaha). Dno se spojí s korpusem a ukotví do stěny pomocným kotvením.

Sklápěcí mechanismus,rošt Trioflex- lamelový 2x45 lamel 25 mm uložených ve flexibilních pryžových pouzdrech. Vhodný pro všechny typy matrací určených na lamelové rošty.

Shora uvedené ceny platí pro lamina v ceně do 1350,- Kč bez DPH/kus, při ceně lamina od 1351,- Kč do 1800,- Kč bez DPH/kus, se připočítává k zákl. ceně +5%, při ceně nad 1800,- Kč bez DPH/kus, spočítáme cenu na dotaz.  Možnost výroby skříně i v masivním provedení a to: smrk, borovice, buk, dub, po domluvě i v jiném materiálu.

 

Atypické rozměry - příplatek 15% k ceně standardního rozměru

 Skříň na fotce vyrobena - celomasiv buk

Rozměr lehací plochy: 200 x 160
Rozměr skříně: 221 x 180 x 50 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2012-2019 Pavel Hlobil | Tvorba webových stránek carl.cz