Dvojpostel se skříní SKL 2 VKP

Luxusní sklápěcí mechanismus. Pevný lamelový rošt s 2 x 30 lamelami šíře 36 mm ve výkyvných pouzdrech.
Cena:
Cena včetně DPH: 29155 Kč
Celkem DPH: 5060 Kč
Montáž

Falešná podlaha

Přídavné kotvení do stěny

Materiál:

Moření:

Popis produktu

 

Sklápěcí postel pro každodenní používání. Kvalitní sklápěcí (výklopné) dvojlůžko pro každodenní používání, komfortem a možnostmi úplně nahradí klasickou postel.
Maximální pohodlí bez kompromisů. Postel splňuje všechny zdravotní, ergonomické a hygienické požadavky, včetně vzdušného uložení matrací.
Větrání matrace zespodu zajišťuje její uložení na lamelách. Pod matrací se díky tomu nehromadí vlhkost, co je účinnou prevencí proti tvorbě plísní a případnému množení roztočů. Matraci nemusíte vyndávat a větrat, větrá se každou noc, zatímco Vy pohodlně spíte.

Vyklápěcí  mechanismus SKL 2 VKP Duoflex  je  ukotven  do  podlahy a  tím  je  zajištěna  dlouhá  životnost  a  bezchybný provoz sklápění. V případě horší pevnosti podlahy používáme pomocné kotvení do stěny.  Pokud nelze připevnit kotvící kříž do podlahy, doporučujeme zdvojené dno do skříně (falešná podlaha) - dno se spojí s korpusem a ukotví do stěny pomocným kotvením.

Luxusní sklápěcí mechanismus 2x30 lamel 36 mm ve flexibilním pryžovém pouzdru  a popruhem proti přetížení.

 

Shora uvedené ceny platí pro lamina v ceně do 1350,- Kč bez DPH/kus, při ceně lamina od 1351,- Kč do 1800,- Kč bez DPH/kus, se připočítává k zákl. ceně +5%, při ceně nad 1800,- Kč bez DPH/kus, spočítáme cenu na dotaz.  Možnost výroby skříně i v masivním provedení a to: smrk, borovice, buk, dub, po domluvě i v jiném materiálu.

Atypické rozměry - příplatek 15% k ceně standardního rozměru

Skříň na fotce vyrobena - celomasiv buk 

Rozměr lehací plochy: 200 x 160
Rozměr skříně: 221x 180 x 50 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2012-2019 Pavel Hlobil | Tvorba webových stránek carl.cz