ATAMAN

Cena:
Cena včetně DPH: 28639 Kč
Celkem DPH: 4970 Kč
Popis produktu

Sedací soupravy ATAMAN - cena od 28 640,-

Popis výrobku:

Pohodlí klasické sedací soupravy ATAMAN, rohové verze s.s. AVAR, je zajištěno důmyslným systémem dvojitého odpružení spočívajícím v použití předepjaté, ocelové, vlnovcové pružiny v kombinaci s pružinovou matrací MINIBONELLI a vysoce odolnou pěnou DUREN. Základem kostry sedací soupravy ATAMAN jsou latě a rámy z masivního buku sušeného na 8% vlhkosti, které zaručují trvanlivost a stabilitu kostry.

Materiály:

Pohodlí sedací části je zajištěno důmyslným systémem dvojitého odpružení, spočívajícím v použití vlnovcové pružiny v kombinaci s pružinovou matrací MINIBONELLI a vysoce odolnou polyuretanovou pěnou DUREN. Pohodlí opěrákové části je zajištěno odpružením pomocí gumotextilní pruženky a polyuretanové pěny DUREN. Posezení dále zpříjemňuje tvar opěráku v oblasti bederní páteře. Základem kostry sedací soupravy jsou latě a rámy z masivního buku sušeného na 10% vlhkosti, které zaručují trvanlivost a stabilitu kostry. Ataman můžete z jednotlivých prvků libovolně kombinovat k levé či pravé straně rohu. Celou sestavu lze ještě doplňovat samostatný mi křesly, pohovkami, taburety, polštářky ...

UPOZORNĚNÍ: Trojpohovka pevná i rozkládací, stejně jako všechny prvky rohových sestav jsou zezadu standardně potaženy většinou černou čalounickou látkou. Při objednávkách vždy uvádějte levou a pravou stranu rohových sestav a to z pozice sedícího! Rohové prvky nelze objednat samostatně! Orientační rozměry jsou uváděny v cm a výrobce si vyhrazuje právo na jejich změnu.

Bližší informace na tel.čísle 581 216 010, e-mail: prodejna@hlobil.cz 

© 2012-2017 Pavel Hlobil | Tvorba webových stránek carl.cz