ASTOR

Cena:
Cena včetně DPH: 46184 Kč
Celkem DPH: 8015 Kč
Popis produktu

Sedací souprava ASTOR- cena od  46 185,-

Popis výrobku

Komfortní sezení u sedací soupravy ASTOR, rohové verze s.s. ASTA, je zajištěno důmyslným systémem dvojitého odpružení spočívajícím v použití předepjaté, ocelové, vlnovcové pružiny v kombinaci s vysoce odolnou, "studenou" pěnou DUREN KOMFORT. Volné komorové polštáře jsou plněny speciální, řízkovanou výplní. Základem kostry sedací soupravy ASTOR jsou latě a rámy z masivního buku sušeného na 8% vlhkosti v kombinaci s kovovými sedákovými rámy, které zaručují trvanlivost a stabilitu kostry.

Materiály

Pohodlí sedací části je zajištěno důmyslným systémem odpružení, spočívajícím v použití vlnovcové pružiny v kombinaci s vysoce odolnou pěnou DUREN KOMFORT. (Studená pěna je velmi pružný materiál, vysoce odolný proti prosezení. Velmi rychle odvádí teplo - dotýkající se část těla se nepřehřívá.) Pohodlí opěrákové části je zajištěno speciální výplní polštářů. Základem kostry sedací soupravy jsou latě a rámy z masivního buku sušeného na 10% vlhkosti v kombinaci s kovovými sedákovými rámy, které zaručují trvanlivost a stabilitu kostry. Rohovou verzi Astor můžete z jednotlivých prvků libovolně kombinovat k levé či pravé straně rohu. Celou sestavu lze ještě doplňovat samostatnými křesly, pohovkami, taburety, polštářky...

UPOZORNĚNÍ: Všechny prvky sedací soupravy jsou zezadu standardně potaženy potahovou látkou, ve které jsou čalouněny. Při objednávkách vždy uvádějte levou a pravou stranu rohových sestav a to z pozice sedícího! Rohové prvky nelze objednat samostatně! Orientační rozměry jsou uváděny v cm a výrobce si vyhrazuje právo na jejich změnu. 

Cena sedací soupravy se odvíjí dle zvolené potahové látky. Možnost výběru kovových nožiček nebo masivních bukových přírodních nebo mořených (wenge,mahagon,přírodní,třešeň,tm.hnědá).

Bližší informace na tel.čísle 581 216 010, e-mail: prodejna@hlobil.cz  

© 2012-2018 Pavel Hlobil | Tvorba webových stránek carl.cz