Ortopedický rošt VALTY

Cena:
Cena včetně DPH: 4470 Kč
Celkem DPH: 776 Kč
Popis produktu

Ortopedický rošt  VALTY®  je sestaven z lamel z masivního jasanového dřeva, které je velmi pružné, dostatečně pevné a citlivě reaguje na každý pohyb spáče. Lamely jsou připevněny ke třem podélným pružícím prvkům ( podélníkům ) ze značkové polyuretanové pěny  DURÉN ® . Podélníky jsou opatřeny bavlněným potahem. Ergonomické zónování roštu  VALTY®  zahrnuje změkčení v oblasti ramen ( tzv. ramenní kolébka ) a zpevnění v oblasti bederní páteře. Ramenní kolébka zmenšuje tlak v oblasti ramenního kloubu - podpěra celého těla je tak rovnoměrnější, a je tak zejména vhodná pro osoby, které mají problémy s krční páteří, ramenním kloubem a spí převážně na boku. Díky konstrukci ortopedického systému VALTY®  zůstává páteř během ležení ve svém fyziologickém zakřivení, tj. při ležení na zádech je páteř podepírána ve svém přirozeně vyvinutém tvaru a při ležení na boku ve tvaru přímky. Symetrie ramen a pánve je zachována.

Rošt VALTY®  se vyrábí v sedmi tvrdostech - váhových kategorií. Výška roštu je cca 10 cm, výška matrace je cca 5-9 cm ( dle typu )  

Na základě testování bylo stanoveno sedm váhovýh kategorií : M ( do 60 kg ), SM ( okolo 60 kg ), S ( 60-80 kg ), TS ( okolo 80 kg ), T ( 80-110 kg ), HT ( okolo 110 kg ), H ( nad 110 kg ).

Rošt a matraci VALTY®  lze také vyrobit v jednom společném potahu s názvem VALTY® KOMPAKT.

 

Na systém VALTY®  je poskytována prodloužená záruka 5 let. 

© 2012-2018 Pavel Hlobil | Tvorba webových stránek carl.cz